Fresh Fitness Sandaker – billig og smart treningsvalg! Bilde av en moderne frivektssone med manualer, vektstenger og benker, perfekt for effektiv styrketrening i et lyst og ryddig treningssenter.

Nytt senter på Sandaker i 2025!

Treningssenteret på Sandaker åpner i mars 2025 og vil holde åpnet fra kl. 05.00 - 24.00, noe som gir deg fleksibiliteten til å trene når det passer deg.

Senteret vårt er 480 kvm i 2. etasje ved siden av legekontoret på Sandaker, som du enkelt kan finne ved å bruk av trappen ved Vinmonopolet og Mester Grønn. Det er enkelt å komme seg dit med både kollektiv transport og bil - hvor du har 2 timer gratis parkering på Sandaker Senter (i samsvar med kjøpesenterets åpningstider) mot registrering i resepsjonen på Fresh senteret.

EARLY BIRD DEAL! Meld deg inn innen 31. mars 2025 med koden EARLYBIRD og få:

💥 GRATIS trening til juni (fra 1. juni løper medlemskapet til ordinær månedspris).

💥 Midlertidig oppgradering fra Basic til Flex-medlemskap, som gir tilgang til alle våre sentre våre frem til 1. april 2025.

Earlybird tilbud: SandakerBenytt koden: EARLYBIRD

Treningssenteret er utstyrt med et bredt utvalg av treningsutstyr, inkludert alt fra styrketreningsapparater til kondisjonsmaskiner. Du kan forvente et variert og moderne treningsutvalg som støtter både styrke-, kondisjon- og funksjonell trening. Senteret er designet for å gi deg en komplett treningsopplevelse, med alt du trenger for å kunne nå dine treningsmål.